Przypinki na życzenie. Jakie wzory są najchętniej zamawiane?

Sierpień 2, 2021

Mimo tego, że większość działań marketingowych przenosi się do Internetu, to wielu przedsiębiorców nadal inwestuje w tradycyjne formy reklamy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ pozwala dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy nie spędzają zbyt dużo czasu w sieci. Oprócz tego, gadżety z logo firmy zwiększają świadomość o marce. Kubki reklamowe, magnesy metalowe czy torby bawełniane to tylko niektóre gadżety, w które inwestują przedsiębiorcy. Ciekawym sposobem na promocję firmy są również przypinki reklamowe. Ten niewielki gadżet znajduje zastosowanie również wśród osób prywatnych. Jakie wzory najczęściej się na nich znajdują?

Dlaczego przypinki to dobry sposób na reklamę firmy? 

Produkcja gadżetów z logiem firmy to ciekawy pomysł na jej promocję. Przedsiębiorcy oprócz toreb bawełnianych czy kubków reklamowych często decydują się również na przypinki na życzenie. To niewielkie gadżety, które zwykle mają średnicę od 2,5 do 8,5 centymetra. Cechami, które je wyróżniają, są przede wszystkim trwałość i uniwersalność.

Mogą być wykorzystywane zarówno do przypinania na odzieży, jak i plecakach czy innych akcesoriach, więc mają naprawdę szerokie grono odbiorców. Przedsiębiorcy najczęściej decydują się na umieszczenie na nich loga firmy oraz krótkiego hasła reklamowego. Dzięki temu pracownicy, ich rodziny, a nawet klienci zwiększają rozpoznawalność marki, przy czym koszty, które się z tym wiążą, są niewielkie.

Do czego jeszcze można wykorzystywać przypinki? 

Popularność przypinek jest bardzo duża. Cieszą się sporym zainteresowaniem na przykład podczas imprez okolicznościowych, ponieważ można na nich wydrukować nazwę lub datę wydarzenia albo imię osoby, która zaprosiła gości na urodziny. Przypinki reklamowe są często wykorzystywane również w szkole.

Można na nich umieścić hasła, które nagradzają dzieci za dobre wyniki w nauce, na przykład „Super przedszkolak” albo „Wzorowy uczeń”. Przypinka może być również elementem prezentu dla bliskiej osoby, jeżeli znajdzie się dla niej napis „Najlepsza mama” albo „Kochanemu dziadkowi”. Takie gadżety można również znaleźć w wielu sklepach z pamiątkami, ponieważ z nadrukowanym zdjęciem popularnego budynku są ciekawą formą zachowania wspomnień z wakacyjnego wyjazdu.

Wróć
Kontakt

F.H.U MARKO Marek Stawarz

Ul.Republiki Korczakowskiej 9 30-867 Kraków
tel: +48 503-133-875 -Marek Stawarz
tel: +48 530-920-126 -Norbert Poprawa