Jak powstają nadruki na magnesach?

Maj 26, 2021

Magnesy, zwłaszcza z własnym nadrukiem reklamowym, skutecznie wspierają działania promocyjne i reklamowe firm. To niewielki gadżet, który może zwiększyć rozpoznawalność marki, a jeśli zostanie przygotowany z dbałością o jakość i wysoki poziom estetyki, z całą pewnością przyciągnie wzrok potencjalnych klientów. W tym wpisie wyjaśnimy, jak powstają nadruki na magnesach.

 

Stwórz wyjątkowy magnes z własnym nadrukiem

 

Korzystając z usług naszej firmy, wykonasz magnes z własnym nadrukiem, który będzie wyróżniał się nie tylko walorami wizualnymi, ale i wysoką jakością. Produkujemy gadżety z różnych materiałów. Są to m.in. magnesy wielowarstwowe, metalowe, drewniane, w ramkach akrylowych, a także magnesy z folii magnetycznej wycinane w dowolnym kształcie i wielkości.

 

Aby stworzyć magnes z własnym nadrukiem, wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą. Wspólnie omówimy wszystkie szczegóły, takie jak m.in. materiał, z którego wykonany zostanie gadżet, jego kształty, charakterystyczne cechy, a przede wszystkim nadruk, jaki będzie go zdobił. Wykonujemy różnorodne grafiki na magnesach, co zależy od konkretnych potrzeb klienta. Przykładowo, magnesy stricte reklamowe to kompozycja takich elementów jak: logotyp firmy i jej nazwa, hasło reklamowe i dane kontaktowe. Możliwe jest jednak opracowanie dowolnej grafiki, np. krajobrazu, zabytków czy oryginalnej ilustracji.

 

Magnesy z nadrukiem realizowane są wydrukiem cyfrowym full kolor, który zapewnia bardzo dobre efekty. Ta metoda może być zastosowana w przypadku różnych typów magnesów, w tym m.in. metalowych czy z folii magnetycznej. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie, dlatego też zapewniamy wysoką jakość wydruków — nawet w przypadku projektów, które zawierają wiele detali. Co ważne, wykonany nadruk cechuje się odpornością na zarysowania, obtłuczenia czy blaknięcie kolorów w wyniku ekspozycji na światło słoneczne, przez co znacznie dłużej zachowa atrakcyjny wygląd.

 

Magnesy to doskonały sposób na rozpowszechnienie informacji o danej firmie czy produkcie – również ze względu na wygodę ich aplikacji i demontażu. W odróżnieniu od innych form reklamy mogą w każdej chwili zostać usunięte z danej powierzchni, nie pozostawiając po sobie rys, odbarwień ani innych uszkodzeń, które mogłyby towarzyszyć np. zdejmowaniu naklejek.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Wróć
Kontakt

F.H.U MARKO Marek Stawarz

Ul.Republiki Korczakowskiej 9 30-867 Kraków
tel: +48 503-133-875 -Marek Stawarz
tel: +48 530-920-126 -Norbert Poprawa