Dlaczego magnesy to dobre nośniki reklamowe?

Listopad 24, 2020

Reklamy mogą przybierać bardzo różną formę. Mogą mieć charakter spotów telewizyjnych lub internetowych, banerów, plakatów, ulotek. Opcji jest naprawdę wiele. Jednym z popularnych sposobów reklamowania produktów lub usług jest także wykonywanie nadruków na różnego rodzaju gadżetach.

Jakiego typu mogą być to gadżety? Przede wszystkim są one przedmiotami użytku codziennego, takimi jak kubki, koszulki czy torby. Taka forma reklamy sprawia, iż użytkownik danego gadżetu ma stały kontakt z logiem lub hasłem danej firmy. Kubka czy torby używa się bowiem codziennie, reklamując w dodatku dany produkt czy usługę innym osobom. Klient wykorzystujący gadżet z nadrukiem reklamowym to chodząca reklama, która dotrze z informacją o naszej firmie tam, gdzie nie dałoby się dostać w żaden inny sposób.

Specyfika magnesów na lodówkę

Oprócz toreb, smyczy na klucze, koszulek czy kubków dobrym nośnikiem reklamowym jest także magnes. Gadżetu tego co prawda nie nosi się ze sobą tak jak torby czy koszulki, jednak umieszczanie go, chociażby na lodówkach zapewnia równie dobrą reklamę. Zwłaszcza jeśli są to lodówki nie do użytku prywatnego, tylko do użytku publicznego. Takie, które znajdują się w firmowych czy akademiowych kuchniach. Dzięki umieszczeniu magnesu reklamowego na lodówce klienci mogą mieć kontakt z logiem lub hasłem firmy za każdym razem, kiedy sięgają po jedzenie. Takie rozwiązanie sprawdza się więc zwłaszcza w przypadku reklamy produktów żywnościowych. Jednak także i inne przedsiębiorstwa mogą rozpowszechniać informacje o swojej działalności za pomocą magnesów na lodówki. Poprzez to, że klient wchodzi w kontakt z magnesem za każdym razem, kiedy sięga po swoje ulubione jedzenie, może on automatycznie skojarzyć logo czy hasło firmy z czymś przyjemnym, a taki efekt jest wszak celem każdej reklamy.

Podsumowując, magnesy to zdecydowanie dobre nośniki reklamowe. Mają niewielkie rozmiary w porównaniu do banerów, ale ich skuteczność może się okazać równie duża.

Wróć
Kontakt

F.H.U MARKO Marek Stawarz

Ul.Republiki Korczakowskiej 9 30-867 Kraków
tel: +48 503-133-875 -Marek Stawarz
tel: +48 530-920-126 -Norbert Poprawa