Czy przypinka z logo to dobry sposób na prezentację firmy?

Luty 8, 2021

Promocja firmy jest niezwykle ważna dla zwiększenia jej rozpoznawalności. W tym celu właściciele decydują się na produkcję akcesoriów reklamowych, wśród których jedną z najpopularniejszych są przypinki z logo. Dzięki nim możliwa jest szybka identyfikacja firmy, a logo zapada w pamięć.

Czym jest przypinka reklamowa?

Przypinka reklamowa, inaczej nazywana buttonem, badzikiem czy znacznikiem na agrafce to zazwyczaj okrągła forma reklamy przypinana do ubrania, plecaka, torby lub innej powierzchni za pomocą agrafki. Umożliwia wykonanie dowolnego zadruku na całej jej powierzchni, dzięki czemu zamieścić można tam nie tylko logotyp firmy, ale też inne, charakterystyczne dla przedsiębiorstwa elementy graficzne. Przypinka wykonana jest z trwałych materiałów, zabezpieczona dodatkowo przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych jako woda, wiatr czy mróz, dzięki czemu jest to bardzo trwała forma reklamy.

Zalety produkcji przypinek dla firmy

Produkcja przypinek reklamowych nie jest wysoka i zależy od ilości produkowanych sztuk. W przeciwieństwie do innych gadżetów reklamowych nie ma minimum zamówienia, co sprawia, że firma może zamówić zarówno kilka przypinek dla swoich pracowników jak również setki przypinek dla klientów. Przypinki są trwałe. Można zabrać je praktycznie wszędzie, gdyż nie zajmują wiele miejsca. Nie wymagają również specjalnych warunków przechowywania. Co ciekawe przypinki mogą być nietuzinkowym prezentem dla klientów, ale też pracowników, którzy z chęcią będą nosić przypinki identyfikujące je z firmą. Niektóre przypinki mają też wartość kolekcjonerską i mogą stanowić uhonorowanie dla pracownika, przypominać o ważnym dla firmy wydarzeniu lub rocznicy.

Gdzie można zamówić przypinki?

Przypinki można zamówić w drukarni lub firmach zajmujących się produkcją gadżetów reklamowych. Czas oczekiwania uzależniony jest od ilości zamówień złożonych wcześniej oraz tego, czy firma dostarcza gotowy projekt czy zleca przygotowanie projektu firmie produkującej gadżety. Wtedy niezbędne jest nie tylko wykonanie projektu, ale też jego zaakceptowanie z klientem. Dopiero po akceptacji zaczyna się produkcja przypinek.

Wróć
Kontakt

F.H.U MARKO Marek Stawarz

Ul.Republiki Korczakowskiej 9 30-867 Kraków
tel: +48 503-133-875 -Marek Stawarz
tel: +48 530-920-126 -Norbert Poprawa