Blog

Przypinki na życzenie. Jakie wzory są najchętniej zamawiane?

Sierpień 2, 2021

Mimo tego, że większość działań marketingowych przenosi się do Internetu, to wielu przedsiębiorców nadal inwestuje w tradycyjne formy reklamy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ pozwala dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy nie spędzają zbyt dużo czasu w sieci. Oprócz tego, gadżety z logo firmy zwiększają świadomość o marce. Kubki reklamowe, magnesy metalowe czy torby bawełniane to tylko niektóre gadżety, w które inwestują przedsiębiorcy. Ciekawym sposobem na promocję firmy są również przypinki reklamowe. Ten niewielki gadżet znajduje zastosowanie również wśród osób prywatnych. Jakie wzory najczęściej się na nich znajdują?

Więcej

Jak powstają nadruki na magnesach?

Maj 26, 2021

Magnesy, zwłaszcza z własnym nadrukiem reklamowym, skutecznie wspierają działania promocyjne i reklamowe firm. To niewielki gadżet, który może zwiększyć rozpoznawalność marki, a jeśli zostanie przygotowany z dbałością o jakość i wysoki poziom estetyki, z całą pewnością przyciągnie wzrok potencjalnych klientów. W tym wpisie wyjaśnimy, jak powstają nadruki na magnesach.

Więcej

Czy przypinka z logo to dobry sposób na prezentację firmy?

Luty 8, 2021

Promocja firmy jest niezwykle ważna dla zwiększenia jej rozpoznawalności. W tym celu właściciele decydują się na produkcję akcesoriów reklamowych, wśród których jedną z najpopularniejszych są przypinki z logo. Dzięki nim możliwa jest szybka identyfikacja firmy, a logo zapada w pamięć.

Więcej

Dlaczego magnesy to dobre nośniki reklamowe?

Listopad 24, 2020

Reklamy mogą przybierać bardzo różną formę. Mogą mieć charakter spotów telewizyjnych lub internetowych, banerów, plakatów, ulotek. Opcji jest naprawdę wiele. Jednym z popularnych sposobów reklamowania produktów lub usług jest także wykonywanie nadruków na różnego rodzaju gadżetach.

Więcej
Kontakt

F.H.U MARKO Marek Stawarz

Ul.Republiki Korczakowskiej 9 30-867 Kraków
tel: +48 503-133-875 -Marek Stawarz
tel: +48 530-920-126 -Norbert Poprawa